Yükleniyor...

Barbaros Mah. Serçe Sok. No: 15/A Üsküdar

Merhaba Hoş geldiniz

 

 

Aile Sağlığı Merkezi Binası, Nazif Sözbir ve Eşi Ayşe Nurtaç Sözbir tarafından 2009 - 2010 döneminde inşa ettirilmiş ve Üsküdar Belediyemize hibe edilerek Nazif Sözbir Aile Sağlığı Merkezi adı altında halkımızın hizmetine açılmıştır.

 

2010 yılı 1 Kasım tarihinden itibaren T.C. Sağlık Bakanlığı Üsküdar İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı Aile Sağlığı Merkezimizde halen 3 Aile Hekimliği Birimi 3 Hekim, 5 hemşire-ebe, 1 personel ile hizmet verilmektedir.

nazifsozbirasm.com

Barbaros Mahallesine Sağlık Tesisi ve Muhtarlık Binası...

Sözbir Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Nazif Sözbir, Üsküdar Barbaros Mahallesi sınırları içinde yeni bir sağlık tesisi ve muhtarlık binası yaptıracak. Konuyla ilgili protokol, 19 Ekim Pazartesi günü Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ile Nazif Sözbir arasında Üsküdar Belediyesi'nde imzalandı. İmza törenine Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve Sözbir Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Nazif Sözbir dışında Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı M. Hakan Büker, Üsküdar Belediyesi Fen İşleri Müdürü M. Beşir Aksakal ile Sözbir Oteli Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Sözbir katıldı. Protokol ile Barbaros Mahallesi, Barbaros Parkı içerisindeki ekli vaziyet planında gösterilen kısımda yapılacak olan Sağlık tesisi ve Muhtarlık binası Nazif-Nurtaç Sözbir adını taşırken, tesisin 4 ay içinde tamamlanması planlandı. Toplam 250 metrekare kullanım alanlı, modern malzemelerle gerçekleştirilecek ve estetik nitelikli sağlık merkezinde hasta muayene odaları, Acil Müdahale Servisi, Laboratuar gibi sağlık üniteleri bulunacak. Aynı tesis bünyesinde mahalle halkına hizmet verecek muhtarlık binası da yer alacak.

Bu binanın yapımı sırasında desteklerini bizden esirgemeyen Üsküdar Belediyesi Başkanı ve tüm ekibine teşekkür ederiz.

nazifsozbirasm.com